на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Патики Air Max 270 MV
Nike Патики Air Max 270 MV
Nike Патики Air Max 270 MV
Nike Патики Air Max 270 MV
Nike Патики Air Max 270 MV
Nike Патики Air Max 270 MV
Nike Патики Air Max 270 MV
Nike Патики Air Max 270 MV
Nike Патики Air Max 270 MV
Nike Патики Air Max 270 MV
Nike

Nike Патики Air Max 270 MV

Код на производ: FD9747-001
Prosečna ocena:
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Подигнете го факторот на смелост неколку чекори нагоре во машките lifestyle патики NIKE AIR MAX 270 MV. Плетената ткаенина на горниот дел обезбедува лесно вклопување и дишење за да ги одржувате вашите стапала свежи наутро. Единицата Max Air во петицата обезбедува трајна удобност, додека екстра-големиот воздушен прозорец дава храбар стил и поглед на амортизирање што обезбедува поддршка при секој нов чекор. Внатрешната еластична постава налик на чорап го гали стапалото со мека удобност. Средниот ѓон од пена е мек и обезбедува одлично амортизирање. Стилот, спортската елеганција и трендот се содржани во овој модел на Nike Air Max 270, затоа не ја пропуштајте оваа сезона.
Спецификација:

 • Машки lifestyle патики
 • Врвки
 • Единица Nike Max Air
 • Плиток профил
 • Горен состав: 83% текстил и 17% синтетички
 • Јазиче за пети
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Пол За мажи
  Бренд Nike
  Возраст За возрасни

  Последна оценка на производот

  Прикажаните оцени се добиени исклучиво од корисниците кои купиле производ.
  Sali
  Sali
  29.07.2023. 16:06

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер FJ7774-687
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.671 MKD
  Заштеда 10%
  5.190 MKD
  Големина
  2XL
  L
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер FN4545-133
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.712 MKD
  Заштеда 20%
  5.890 MKD
  Големина
  2XL
  L
  XL

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FJ4160-002
  8.790 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  12
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики FJ4146-102
  8.090 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  12.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FJ4192-001
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  8.790 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  12
  6
  6.5
  7
  8
  8.5
  9
  9.5