на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Патики Air Max Plus Utility
Патики Air Max Plus Utility
Патики Air Max Plus Utility
Патики Air Max Plus Utility
Патики Air Max Plus Utility
Патики Air Max Plus Utility
Патики Air Max Plus Utility
Патики Air Max Plus Utility
Патики Air Max Plus Utility
Патики Air Max Plus Utility

Патики Air Max Plus Utility

Код на производ: FD0670-001
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Nike Air Max Plus Utility е машка lifestyle патика инспирирана од плажата, но направена да биде дел од урбаната мода. Горниот дел од синтетичка и вистинска кожа, заедно со платно и мрежа за дишење, обезбедуваат неверојатна стабилност и издржливост. Видливите единици Air Max во предниот дел и петицата нудат совршено искуство со Tuned Air што ги комбинира удобноста и стилот. Првично дизајнирани за трчање, овие патики имаат лесна амортизација Air Max што трае. Гумениот ѓон добро се прилепува и обезбедува стабилност.
Спецификација:

 • Машки lifestyle патики
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Горен дел од синтетичка и вистинска кожа
 • Единица за воздух Air Max
 • Пена во средниот ѓон
 • Рефлектирачки детали
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Боја Црна
  ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Спреј SV001-SC
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  392 MKD
  Заштеда 20%
  490 MKD
  Големина
  NS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер IL2490
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.212 MKD
  Заштеда 30%
  4.588 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер 673085-01
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.213 MKD
  Заштеда 30%
  4.590 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер DV0347-652
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.632 MKD
  Заштеда 20%
  3.290 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер E3-615-1-190
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.634 MKD
  Заштеда 40%
  4.390 MKD
  Големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики U327WGA
  8.690 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  4.5
  5
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики U327WRB
  7.490 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики MT580ADB
  9.290 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики U327WGC
  8.690 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Патики DV7413-002
  9.032 MKD
  Заштеда 20%
  11.290 MKD
  Големина
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики DR0157-300
  10.232 MKD
  Заштеда 20%
  12.790 MKD
  Големина
  7
  8
  8.5
  9