на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Патики Jordan Air 200E Psg
Nike Патики Jordan Air 200E Psg
Nike Патики Jordan Air 200E Psg
Nike Патики Jordan Air 200E Psg
Nike Патики Jordan Air 200E Psg
Nike Патики Jordan Air 200E Psg
Nike Патики Jordan Air 200E Psg
Nike Патики Jordan Air 200E Psg
Nike Патики Jordan Air 200E Psg
Nike Патики Jordan Air 200E Psg
Nike

Nike Патики Jordan Air 200E Psg

Код на производ: FD2112-007
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Nike JORDAN AIR 200E PSG се машки lifestyle патики кои остануваат верни на наследството на Јордан. Доколку сте посветен поддржувач на клубот Paris Saint-Germain, тогаш ова се патиките за вас. Соработката меѓу парискиот клуб и брендот Jordan е воспоставена пред неколку години, а ќе продолжи и во иднина. Патиките со карактеристичните бои на клубот ќе привлечат внимание и оваа пролет. Структуриран горен дел од издржливи материјали го прегрнува стапалото и нуди удобност. Секој чекор е амортизиран со привлечна единица Air Max со малку агол. Легендарната графика на Paris Saint-Germain на петицата ја нагласува лојалноста кон вашиот омилен тим. Ѓонот со шема од рибина коска обезбедува добра поддршка и стабилност.
Спецификација:

 • Машки lifestyle патики
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Горен дел од синтетичка кожа и текстил
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Пол За мажи
  Бренд Nike
  Возраст За возрасни
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:13
  Дуксер FB7921-330
  Dostupno odmah
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.032 MKD
  Заштеда 20%
  8.790 MKD
  Големина
  2XL
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер DM6474-063
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  8.890 MKD
  Големина
  2XL
  L
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер FZ4709-104
  Dostupno odmah
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.032 MKD
  Заштеда 20%
  8.790 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер FD7415-010
  Dostupno odmah
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.534 MKD
  Заштеда 40%
  5.890 MKD
  Големина
  L

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FJ4160-002
  8.790 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  12
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики FJ4146-102
  8.090 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  12.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FJ4192-001
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  8.790 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  12
  6
  6.5
  7
  8
  8.5
  9
  9.5