на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Патики Zoom Air Fire
Патики Zoom Air Fire
Патики Zoom Air Fire
Патики Zoom Air Fire
Патики Zoom Air Fire
Патики Zoom Air Fire
Патики Zoom Air Fire
Патики Zoom Air Fire

Патики Zoom Air Fire

Код на производ: DV1129-100
Prosečna ocena:
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Nike Zoom Air Fire се женски lifestyle патики, кои доаѓаат во модерен и атрактивен дизајн. Горниот дел на моделот е изработен од комбинација на кожа, синтетичка кожа и текстил, а патиките се прицврстени со врвки. Патиките имаат единица Zoom Air во петицата која обезбедува одлична поддршка за стапалото и помага да се ублажи ударот при секој чекор. Имаат и гумен ѓон кој обезбедува одлично држење на различни површини и обезбедува стабилност при носење. Патиките Nike Zoom Air Fire се погодни за трчање и други активности како што се тренинг или секојдневно носење. Удобни се и лесни, што ги прави идеален избор за спортски активности или лежерни комбинации.
Спецификација:

 • Женски патики
 • Врвки
 • Плиток профил
 • Лого Nike
 • Гумен ѓон
 • Горен прозрачен дел

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Боја Беж

  Последна оценка на производот

  Прикажаните оцени се добиени исклучиво од корисниците кои купиле производ.
  Antonio
  Antonio
  18.05.2023. 22:04

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер DQ4458-277
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.114 MKD
  Заштеда 40%
  5.190 MKD
  Големина
  L
  M
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер HM2494
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.172 MKD
  Заштеда 40%
  5.288 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер DV2563-800
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.472 MKD
  Заштеда 20%
  3.090 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер FZ4709-104
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.153 MKD
  Заштеда 30%
  8.790 MKD
  Големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер JM5063-609
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.434 MKD
  Заштеда 40%
  7.390 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Dot
  Дуксер DTA241M600-11
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.513 MKD
  Заштеда 30%
  3.590 MKD
  Големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики U9060GRY
  Цена 11.590 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  12
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики M2002RBK
  Цена 9.390 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики HF1939-100
  Цена 8.790 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики A08789C
  Цена 5.190 MKD
  Големина
  4
  4.5
  5
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 1201A173-131
  Цена 4.990 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 1202A360-118
  Цена 5.290 MKD
  Големина
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5