на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Reebok Патики Classic Leather
Reebok Патики Classic Leather
Reebok Патики Classic Leather
Reebok Патики Classic Leather
Reebok Патики Classic Leather
Reebok Патики Classic Leather
Reebok Патики Classic Leather
Reebok Патики Classic Leather
Reebok Патики Classic Leather
Reebok Патики Classic Leather
Reebok

Reebok Патики Classic Leather

Код на производ: GY0953
5.590 MKD
5.590 MKD
4.193 MKD
Заштеда: 1.397 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 36.5
 • 37.5
 • 38.5
 • 39
 • 41
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

REEBOK Classic Leather се машки lifestyle патики инспирирани од дизајнот на патики за трчање од осумдесеттите. Горниот дел е мек и лесен, изработен од кожа и дава удобност и леснотија на вашите стапала. Средниот ѓон EVA ја зголемува удобноста со лесното амортизирање, давајќи ви ја пријатноста и удобноста што ја заслужувате. Остри линии и цврсти бои го олеснуваат нивното усогласување со остатокот од вашата гардероба. Патиките се со плиток профил со класични врвки. Слободно може да се каже дека овие машки кожени патики се платно за вашиот стил. Уживајте во стариот добар класик на Reebok со овие патики. Толку свежо. Така намалено. Единственото нешто што треба да направите е да ги врзете и да трчате или да прошетате низ градските улици. Гумениот ѓон обезбедува одлично држење и дава сигурност на вашиот чекор. Нивната едноставност ви овозможува смело да го комбинирате остатокот од вашата гардероба и да бидете запаметени додека крстарите по градските улици.
Спецификација:

 • Машки lifestyle патики
 • Кожен горен дел
 • Плиток профил
 • Врвки
 • ЕВА среден ѓон
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Пол Unisex
  Бренд Reebok
  Возраст За возрасни
  Trenutno nema komentara

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики GY3558
  5.490 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12.5
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики GY0955
  Prosecna ocena:
  glas
  2
  glasa
  2
  4.941 MKD
  Заштеда 10%
  5.490 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  8
  8.5
  9
  9.5