на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Патики Ozelia
adidas Патики Ozelia
adidas Патики Ozelia
adidas Патики Ozelia
adidas Патики Ozelia
adidas Патики Ozelia
adidas Патики Ozelia
adidas Патики Ozelia
adidas Патики Ozelia
adidas Патики Ozelia
adidas

adidas Патики Ozelia

Код на производ: HP2857
Šifra proizvođača: MBT43
Prosečna ocena:
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Машките lifestyle патики на adidas OZELIA носат модерен стил заснован на класиците од 90-тите години на минатиот век. Дајте ѝ уникатен изглед на секоја облека со овој редизајниран модел. Преголемата нота и бојата на камуфлажата нудат широк опсег на игра кога станува збор за вашиот стил. Спојте ги со омилената тексас кошула, тренерка или шорцеви и уживајте во удобноста на моделот во текот на целата година. Средниот ѓон EVA и перничињата Adiprene го прават и најзаморниот ден незаборавен.
Спецификација:

 • Машки lifestyle патики
 • Плиток профил
 • Врвки
 • ЕВА среден ѓон и амортизација од Adiprene
 • Состав на горниот дел: текстил, синтетика
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Пол За мажи
  Возраст За возрасни
  Бренд adidas
  Боја Зелена

  Последна оценка на производот

  Прикажаните оцени се добиени исклучиво од корисниците кои купиле производ.
  Angel
  Angel
  10.03.2023. 14:33
  Top

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер IM2116
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.631 MKD
  Заштеда 30%
  5.188 MKD
  Големина
  2XL
  L
  M
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер IM2088
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.211 MKD
  Заштеда 30%
  4.588 MKD
  Големина
  2XL
  L
  M
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер IM2118
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.631 MKD
  Заштеда 30%
  5.188 MKD
  Големина
  L
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер IN5090
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.681 MKD
  Заштеда 30%
  6.688 MKD
  Големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики H03472
  Цена 7.388 MKD
  Големина
  7-
  8
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики IG6213
  Цена 5.430 MKD
  Заштеда 20%
  6.788 MKD
  Големина
  10
  10-
  11
  7
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики DB3021
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  Цена 5.430 MKD
  Заштеда 20%
  6.788 MKD
  Големина
  10-
  7
  8
  8-
  9
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики IG1634
  Цена 5.430 MKD
  Заштеда 20%
  6.788 MKD
  Големина
  10
  10-
  11
  11-
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики IF8820
  Prosecna ocena:
  glas
  2
  glasa
  2
  Цена 5.910 MKD
  Заштеда 20%
  7.388 MKD
  Големина
  10
  10-
  11
  8
  8-
  9-