на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Патики STAN SMITH
adidas Патики STAN SMITH
adidas Патики STAN SMITH
adidas Патики STAN SMITH
adidas Патики STAN SMITH
adidas Патики STAN SMITH
adidas Патики STAN SMITH
adidas Патики STAN SMITH
adidas Патики STAN SMITH
adidas Патики STAN SMITH
adidas

adidas Патики STAN SMITH

Код на производ: FX5508
Šifra proizvođača: LDJ04
Prosečna ocena:
6.788 MKD
6.788 MKD
5.091 MKD
Заштеда: 1.697 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 44 2/3
 • 45 1/3
 • 46
 • 42 2/3
 • 43 1/3
 • 44
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas STAN SMITH се унисекс патики со дизајн без врвка. Лесни се за облекување и соблекување, а исто така се „нежни“ кон нашата планета. Овие патики на adidas се направени од рециклирани материјали како дел од заложбите на adidas за намалување на пластичниот отпад. Со горен дел од синтетичка кожа и ѓон направен од отпадна гума, тие го редефинираат иконскиот стил. Велкро ремените го олеснуваат ставањето кога треба брзо да излезете и го олеснуваат полетувањето на крајот на долгиот ден. Овој производ е направен со Primegreen, рециклирани материјали со високи перформанси. 50% од горниот дел има рециклирана содржина. Нов полиестер не е користен.
Спецификација:

 • Унисекс патики – lifestyle
 • Плиток профил
 • Велкро
 • Синтетичка постава
 • Синтетички горен дел
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Пол За мажи
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Originals

  Последна оценка на производот

  Прикажаните оцени се добиени исклучиво од корисниците кои купиле производ.
  Doan
  Doan
  31.07.2023. 16:13
  Elena
  Elena
  15.06.2023. 16:13

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер IL2490
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.212 MKD
  Заштеда 30%
  4.588 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Дуксер HK7340
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.982 MKD
  Заштеда 35%
  4.588 MKD
  Големина
  2XL
  L
  M
  S
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Дуксер IM4545
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.670 MKD
  Заштеда 20%
  4.588 MKD
  Големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер II5763
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.910 MKD
  Заштеда 20%
  4.888 MKD
  Големина
  L
  S
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер IS2939
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.150 MKD
  Заштеда 20%
  5.188 MKD
  Големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер IR7787
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.582 MKD
  Заштеда 30%
  3.688 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики BD7633
  6.788 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики DB3021
  6.788 MKD
  Големина
  10
  10-
  11
  7-
  8
  8-
  9
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики IF8820
  5.910 MKD
  Заштеда 20%
  7.388 MKD
  Големина
  10
  10-
  11
  11-
  7
  7-
  8
  8-
  9
  9-