на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Патики NMD_R1
Патики NMD_R1
Патики NMD_R1
Патики NMD_R1
Патики NMD_R1
Патики NMD_R1
Патики NMD_R1
Патики NMD_R1
Патики NMD_R1
Патики NMD_R1

Патики NMD_R1

Код на производ: HQ4450
Šifra proizvođača: MDE16
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

adidas NMD_R1 се машки lifestyle патики, со добро познат изглед и квалитет. Ново преземање на иконата NMD линија на adidas, овие машки тренери комбинираат врвна технологија со возвишен стил. Горниот дел со истегнувачки плетен го прегрнува вашето стапало за удобност при движење. Долгите патувања и мазните градски тротоари не се никаков проблем, благодарение на BOOST амортизирањето и лепливиот гумен ѓон под вашите нозе. Горниот дел на овие патики е направен од предиво со високи перформанси со најмалку 50% пластичен отпад собран од океаните и крајбрежјето. Патиките се со плиток профил со класична врвка и јазиче на петицата. Гумениот ѓон обезбедува одлично држење и дава сигурност на вашиот чекор.
Спецификација:

 • Машки lifestyle патики
 • Најмалку 50% Parley Ocean Plastic
 • Текстилен горен дел
 • BOOST влошки
 • Плиток профил
 • Перфорации
 • Шарени 3-ленти
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Боја Тегет
  ПроизведувачAdidas AG Add: Adi-Dassler-Strasse 1, Herzogenaurach Bayern (Bavaria) 91074, Germany
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер FV5311-100
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.190 MKD
  Големина
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Дуксер CZ2570-894
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.390 MKD
  Големина
  M
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Дуксер IP0602
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.588 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Дуксер HN8329
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.088 MKD
  Големина
  34
  36
  38
  40
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:9
  Дуксер FB8338-237
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  8.090 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер JM5203-411
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.790 MKD
  Големина
  L
  M
  XL

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики HF1939-100
  Цена 8.790 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики A08789C
  Цена 5.190 MKD
  Големина
  4
  4.5
  5
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 1201A173-131
  Цена 4.990 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 1202A360-118
  Цена 5.290 MKD
  Големина
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 1203A539-121
  Цена 7.990 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики HJ3989-001
  Цена 11.490 MKD
  Големина
  10
  11
  11.5
  12
  8
  8.5
  9
  9.5