на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Патики OZWEEGO
Патики OZWEEGO
Патики OZWEEGO
Патики OZWEEGO
Патики OZWEEGO
Патики OZWEEGO
Патики OZWEEGO
Патики OZWEEGO
Патики OZWEEGO
Патики OZWEEGO

Патики OZWEEGO

Код на производ: HQ1858
Šifra proizvođača: MBU68
Prosečna ocena:
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

adidas OZWEEGO се женски lifestyle патики дизајнирани да го поддржат вашиот чекор во текот на денот. Овие женски adidas патики мутираат на ДНК од 90-тите за да создадат стил кој е храбар и модерен. Осмелете се да го изберете овој модел, смело комбинирајте го, а ние ветуваме бескомпромисна удобност. Графичкиот акцент, инспириран од печурките на горниот дел, укажува на вашата љубов кон природата. Комбинацијата на материјали на горниот дел им дава еволуиран изглед, додека слоевите на перничињата обезбедуваат целодневна удобност и одлично амортизирање. Смела, ултра удобна патика која стои на крстопат на стилот на 90-тите и футуристичката иновација, тоа е плиток профил со класични врвки. Смелата силуета и лелеавите линии не можат а да не остават впечаток. Надворешниот ѓон од гума е еластичен и издржлив на различни површини и обезбедува издржливо влечење во повеќе насоки.
Спецификација:

 • Женски lifestyle патики
 • Врвки
 • Плиток профил
 • Графика инспирирана од печурки
 • Слоеви од перници
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Колекција Originals

  Последна оценка на производот

  Прикажаните оцени се добиени исклучиво од корисниците кои купиле производ.
  Ели
  Ели
  08.04.2023. 16:29
  True to size, comfortable
  Ana
  Ana
  19.03.2023. 14:41

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:7
  Дуксер FD2979-605
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.872 MKD
  Заштеда 20%
  6.090 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер DA7180-010
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.350 MKD
  Заштеда 45%
  6.090 MKD
  Големина
  L
  S
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер DX0566-113
  Dostupno odmah
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.134 MKD
  Заштеда 40%
  6.890 MKD
  Големина
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер HC7153
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.173 MKD
  Заштеда 40%
  5.288 MKD
  Големина
  2XL
  L

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 100074381
  6.790 MKD
  Големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Патики DH0531-001
  10.190 MKD
  Големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики GY3558
  5.490 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12.5
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Патики FV5948-102
  6.790 MKD
  Големина
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики DD8959-103
  8.090 MKD
  Големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FJ4160-002
  8.790 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  12
  8.5
  9
  9.5