на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Патики Air Max 2021
Nike Патики Air Max 2021
Nike Патики Air Max 2021
Nike Патики Air Max 2021
Nike Патики Air Max 2021
Nike Патики Air Max 2021
Nike Патики Air Max 2021
Nike Патики Air Max 2021
Nike Патики Air Max 2021
Nike Патики Air Max 2021
Nike

Nike Патики Air Max 2021

Код на производ: FB8035-001
9.190 MKD
5.514 MKD
5.514 MKD
Заштеда: 3.676 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
 • 5.5Y 38 24
 • 6Y 38.5 24
Количина: 1 ПАР
2
1
Зачувај

Nike Air Max 2021 патиките за тинејџери обезбедуваат удобност и стил идеален за секој ден. Без разлика дали се подготвувате за училиште или излегувате со пријателите, овие патики ќе бидат совршен додаток на вашата облека. Ненагласен и лесен за совпаѓање, ќе оди со секое долен дел од тренерки, фармерки или шорцеви. Нивниот горен дел е изработен од текстил и има синтетички прекривки за лесно одржување и издржливост. Гумениот ѓон обезбедува добро држење, а перфорацијата во пределот на прстите обезбедува оптимална вентилација.
Спецификација:

 • lifestyle патики за тинејџери
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Текстилен горен дел со синтетички прекривки
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Пол За момчиња
  Возраст За тинејџери
  Бренд Nike
  Боја Црна
  ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:9
  Дуксер FD3285-063
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.872 MKD
  Заштеда 20%
  6.090 MKD
  Големина
  M
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер CU9223-063
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.534 MKD
  Заштеда 40%
  5.890 MKD
  Големина
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер 95C659-782
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.154 MKD
  Заштеда 40%
  3.590 MKD
  Големина
  M
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер FD3297-672
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.263 MKD
  Заштеда 30%
  6.090 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер DD8637-010
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.653 MKD
  Заштеда 30%
  3.790 MKD
  Големина
  S
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер FJ6023-450
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.074 MKD
  Заштеда 40%
  6.790 MKD
  Големина
  L
  M
  S

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики DV5456-106
  Цена 4.490 MKD
  Големина
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики CJ4092-002
  Цена 5.453 MKD
  Заштеда 30%
  7.790 MKD
  Големина
  6.5Y
  6Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики BQ5453-100
  Цена 3.190 MKD
  Големина
  10C
  9C
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FQ4118-001
  Цена 5.992 MKD
  Заштеда 20%
  7.490 MKD
  Големина
  3.5Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Патики DA3199-004
  Цена 8.890 MKD
  Големина
  3.5Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y