на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Патики Dunk Low Next Nature
Nike Патики Dunk Low Next Nature
Nike Патики Dunk Low Next Nature
Nike Патики Dunk Low Next Nature
Nike Патики Dunk Low Next Nature
Nike Патики Dunk Low Next Nature
Nike Патики Dunk Low Next Nature
Nike Патики Dunk Low Next Nature
Nike Патики Dunk Low Next Nature
Nike Патики Dunk Low Next Nature
Nike

Nike Патики Dunk Low Next Nature

Код на производ: DZ5633-800
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Вашето малечко ќе биде подготвено да ја ослободи својата дива страна во детските унисекс патики за тинејџери Nike DUNK LOW NEXT NATURE. Изработени од издржлива синтетичка кожа и платно, тие имаат задебелени тигрести линии за стил кој сигурно ќе им помогне на младите стапала да дадат изјава каде и да се појават. Вградениот плиток профил ги прави многу удобни, додека гумениот ѓон обезбедува издржливо влечење за децата да можат да истражуваат цел ден. Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врвки
 • Горен дел од синтетичка кожа и текстил
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Пол Kids
  Бренд Nike
  Возраст Мали деца
  Trenutno nema komentara

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Патики FV5948-103
  6.790 MKD
  Големина
  1.5Y
  2.5Y
  2Y
  3.5Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Патики FV5948-105
  6.790 MKD
  Големина
  1.5Y
  2.5Y
  2Y
  3.5Y
  3Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y