на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Патики Court Vision Mid Next Nature
Nike Патики Court Vision Mid Next Nature
Nike Патики Court Vision Mid Next Nature
Nike Патики Court Vision Mid Next Nature
Nike Патики Court Vision Mid Next Nature
Nike Патики Court Vision Mid Next Nature
Nike Патики Court Vision Mid Next Nature
Nike Патики Court Vision Mid Next Nature
Nike Патики Court Vision Mid Next Nature
Nike Патики Court Vision Mid Next Nature
Nike Патики Court Vision Mid Next Nature
Nike Патики Court Vision Mid Next Nature
Nike

Nike Патики Court Vision Mid Next Nature

Код на производ: DN3577-600
Prosečna ocena:
4.7
3 glasa
3 ocene
3
(Оцени)
6.190 MKD
4.952 MKD
4.952 MKD
Заштеда: 1.238 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
 • 10.5 44.5 28.5
 • 8.5 42 26.5
 • 9.5 43 27.5
Количина: 1 ПАР
2
1
Зачувај

Nike Court Vision Mid Next Nature машките патики за кошарка се класичен модел на патики кои го носат духот на спортското наследство. Значи, вие сте заљубени во класичниот изглед на кошарката од 80-тите, но ја сакате и брзата култура на денешната игра. Кожниот горен дел е заменет со синтетички и рециклирани материјали, кои ја зачувуваат вибрацијата на оригиналниот стил. Острите горни и прошиени слоеви остануваат верни на спортското наследство. Гумениот ѓон обезбедува издржливост. Овој модел е направен од најмалку 20% рециклиран материјал.
Спецификација:

 • Полудлабок профил
 • Врвки
 • Горен дел од перфорирана синтетичка кожа
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Пол За мажи
  Возраст За возрасни
  Бренд Nike
  Боја Црвена
  ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb

  Последна оценка на производот

  Прикажаните оцени се добиени исклучиво од корисниците кои купиле производ.
  Александар
  Александар
  07.11.2023. 16:20
  Elif
  Elif
  22.04.2023. 15:57
  Emre
  Emre
  11.03.2023. 16:13

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер DX0577-386
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  8.290 MKD
  Големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер FZ4709-104
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.153 MKD
  Заштеда 30%
  8.790 MKD
  Големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер DM6474-063
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.223 MKD
  Заштеда 30%
  8.890 MKD
  Големина
  2XL
  L
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер DQ4801-016
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  9.890 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:17
  Дуксер FB7921-281
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.153 MKD
  Заштеда 30%
  8.790 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер DV0537-252
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.803 MKD
  Заштеда 30%
  8.290 MKD
  Големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики HF1939-100
  Цена 8.790 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики HJ3989-001
  Цена 11.490 MKD
  Големина
  10
  11
  11.5
  12
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики HF9383-001
  Цена 11.490 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики HF3630-100
  Цена 9.490 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FN6949-002
  Цена 12.890 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Патики DQ8426-103
  Цена 9.690 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  12.5
  13
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5