на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Патики Blazer Low '77 Jumbo
Nike Патики Blazer Low '77 Jumbo
Nike Патики Blazer Low '77 Jumbo
Nike Патики Blazer Low '77 Jumbo
Nike Патики Blazer Low '77 Jumbo
Nike Патики Blazer Low '77 Jumbo
Nike Патики Blazer Low '77 Jumbo
Nike Патики Blazer Low '77 Jumbo
Nike Патики Blazer Low '77 Jumbo
Nike Патики Blazer Low '77 Jumbo
Nike

Nike Патики Blazer Low '77 Jumbo

Код на производ: DQ1470-601
Prosečna ocena:
7.090 MKD
7.090 MKD
7.090 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
 • 6.5 37.5 23.5
Количина: 1 ПАР
2
1
Зачувај

Класичната суперѕвезда во уличен стил е пресоздадена во женските патики lifestyle на Nike Blazer Low '77 Jumbo. Користејќи го ретро изгледот што го сакате, тие сега имаат впечатлив дизајн Swoosh, големи врвки и подебели шевови. Пресликувајќи ја суштината на класичниот модел, зашиените кожни слоеви и мекиот велур на врвот му даваат спортски изглед на наследството.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врвки
 • Горен дел од кожа и велур
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Пол За жени
  Возраст За возрасни
  Бренд Nike
  Боја Розе
  ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb

  Последна оценка на производот

  Прикажаните оцени се добиени исклучиво од корисниците кои купиле производ.
  Natasa
  Natasa
  17.03.2024. 14:24

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер DQ5761-010
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.190 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер FQ7042-104
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.790 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:8
  Дуксер DQ5860-225
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.490 MKD
  Големина
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:8
  Дуксер DQ5860-832
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.490 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Дуксер DQ5733-133
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.454 MKD
  Заштеда 40%
  4.090 MKD
  Големина
  M
  S
  XS

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:6
  Патики FD6409-600
  Цена 6.534 MKD
  Заштеда 40%
  10.890 MKD
  Големина
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики BV1021-101
  Цена 6.312 MKD
  Заштеда 20%
  7.890 MKD
  Големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5