на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

ACBC Патики Rebel
ACBC Патики Rebel
ACBC Патики Rebel
ACBC Патики Rebel
ACBC

ACBC Патики Rebel

Код на производ: SG0058-90829 B204
11.890 MKD
11.890 MKD
7.728 MKD
Заштеда: 4.162 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 36
 • 37
 • 38
 • 39
 • 40
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Иднината е зелена, затоа зачекорете во поодржлив и поиновативен свет во женските патики ACBC Rebel, резултат на најновата соработка помеѓу ACBC и италијанскиот моден бренд Malìparmi. Дизајнот на овие патики во стилот на живеење вклучува приказна во боја на Malìparmi и композиции кои користат материјали строго без животинско потекло. Нивниот vintage изглед е вистински контраст со иновативните материјали, како што се веганската основа, рециклирана пластика и гума. Можете да ги комбинирате со подеднакво лежерна гардероба за да блеснете на градските улици. Комбинирајќи ја дизајнерската естетика на Malìparmi, која ги комбинира природата, културата и изработката со техничките иновации, и одржливите деловни практики на ACBC, кои имаат за цел да ги променат климатските промени, женските патики за животен стил на ACBC Rebel и целата колекција Re-Volution Capsule се игри што менуваат правила. Бидете дел од таа иднина.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врвки
 • Материјали: Веганска основа, Re Botilia рециклирана пластика
 • Рециклиран гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Пол За жени
  Бренд ACBC
  Возраст За возрасни
  Trenutno nema komentara