на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Патики Air Max Dawn Next Nature
Nike Патики Air Max Dawn Next Nature
Nike Патики Air Max Dawn Next Nature
Nike Патики Air Max Dawn Next Nature
Nike Патики Air Max Dawn Next Nature
Nike Патики Air Max Dawn Next Nature
Nike Патики Air Max Dawn Next Nature
Nike Патики Air Max Dawn Next Nature
Nike Патики Air Max Dawn Next Nature
Nike Патики Air Max Dawn Next Nature
Nike

Nike Патики Air Max Dawn Next Nature

Код на производ: DM8261-001
Prosečna ocena:
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Вкоренети во атлетското Nike наследство Nike Air Max Dawn Next Nature женските lifestyle патики зрачат со ретро вибрации на патики за трчање. Чистата, тонска естетика им овозможува на врвните материјали да блескаат, вклучувајќи ткаени текстили и кожни прекривки на горниот дел. Плишаната пена и класичното воздушно перниче ви овозможуваат да го поминете денот исто толку добро како што изгледате во овие модерни патики.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врвки
 • Горен дел од текстил и кожа
 • Nike Air единица
 • Зајакнување на петицата
 • Среден ѓон од пена
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Пол За жени
  Бренд Nike
  Возраст За возрасни

  Последна оценка на производот

  Прикажаните оцени се добиени исклучиво од корисниците кои купиле производ.
  Natasha
  Natasha
  05.03.2023. 16:19

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Дуксер DQ5733-272
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.423 MKD
  Заштеда 30%
  4.890 MKD
  Големина
  M
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Дуксер DQ5860-010
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.490 MKD
  Големина
  M
  S

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Патики DH0531-001
  10.190 MKD
  Големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики DD8959-103
  8.090 MKD
  Големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FJ2530-300
  6.790 MKD
  Големина
  10
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики DV3808-102
  8.090 MKD
  Големина
  10
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5