на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Патики Air Force 1 Fontanka
Nike Патики Air Force 1 Fontanka
Nike Патики Air Force 1 Fontanka
Nike Патики Air Force 1 Fontanka
Nike Патики Air Force 1 Fontanka
Nike Патики Air Force 1 Fontanka
Nike Патики Air Force 1 Fontanka
Nike Патики Air Force 1 Fontanka
Nike Патики Air Force 1 Fontanka
Nike Патики Air Force 1 Fontanka
Nike

Nike Патики Air Force 1 Fontanka

Код на производ: DR0151-001
8.490 MKD
8.490 MKD
6.792 MKD
Заштеда: 1.698 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
  • 6 36.5 23
  • 6.5 37.5 23.5
  • 7.5 38.5 24.5
  • 8 39 25
  • 8.5 40 25.5
Количина: 1 ПАР
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Пол За жени
Возраст За возрасни
Бренд Nike
Боја Бела
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb

Последна оценка на производот

Прикажаните оцени се добиени исклучиво од корисниците кои купиле производ.
Габриела
Габриела
24.10.2023. 17:18
Патиките се супер.
Maja Juloska
Maja Juloska
06.02.2023. 15:12
Preubavi i udobni

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер DH3041-609
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.863 MKD
Заштеда 30%
4.090 MKD
Големина
1X
2X
3X
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Дуксер DQ5860-010
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.143 MKD
Заштеда 30%
4.490 MKD
Големина
M
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер DQ5761-010
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.933 MKD
Заштеда 30%
4.190 MKD
Големина
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер CZ8338-010
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.353 MKD
Заштеда 30%
4.790 MKD
Големина
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер FB5110-133
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.333 MKD
Заштеда 30%
6.190 MKD
Големина
M

слични производи