на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Патики Air Force 1 LV8
Nike Патики Air Force 1 LV8
Nike Патики Air Force 1 LV8
Nike Патики Air Force 1 LV8
Nike Патики Air Force 1 LV8
Nike Патики Air Force 1 LV8
Nike Патики Air Force 1 LV8
Nike Патики Air Force 1 LV8
Nike Патики Air Force 1 LV8
Nike Патики Air Force 1 LV8
Nike

Nike Патики Air Force 1 LV8

Код на производ: DJ5180-100
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Сјајот и славата живеат во Nike Air Force 1 LV8 патиките за големи момчиња и девојчиња. Имаат сè што знаете и сакате: фина мека кожа, силни бои и вистинска количина на сјај за да ве натера да блескате. Згора на сето тоа, додадена е црвена или сина боја во чест на играта што ја сакате. Како што првично беа дизајнирани за кошарка, она што дефинитивно ви го носат е чувство на удобност за цел ден. Плиткиот отвор околу глуждот ви дава совршен намален изглед и добро вклопување. Спецификација:

 • Детски патики – lifestyle
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Горен дел од мека кожа
 • Поставен отвор околу глуждот

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Пол За момчиња
  Возраст За тинејџери
  Бренд Nike
  ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер 95C659-782
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.154 MKD
  Заштеда 40%
  3.590 MKD
  Големина
  M
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:9
  Дуксер FD3285-010
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.872 MKD
  Заштеда 20%
  6.090 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер FN7724-065
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.443 MKD
  Заштеда 30%
  3.490 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер FD3297-672
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.263 MKD
  Заштеда 30%
  6.090 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  XS

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики DV5456-106
  Цена 4.490 MKD
  Големина
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики CJ4092-002
  Цена 5.453 MKD
  Заштеда 30%
  7.790 MKD
  Големина
  6.5Y
  6Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики BQ5453-100
  Цена 3.190 MKD
  Големина
  10C
  9C
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FQ4118-001
  Цена 5.992 MKD
  Заштеда 20%
  7.490 MKD
  Големина
  3.5Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Патики DA3199-004
  Цена 8.890 MKD
  Големина
  3.5Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y