на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Патики Air Max 270
Nike Патики Air Max 270
Nike Патики Air Max 270
Nike Патики Air Max 270
Nike Патики Air Max 270
Nike Патики Air Max 270
Nike Патики Air Max 270
Nike Патики Air Max 270
Nike Патики Air Max 270
Nike Патики Air Max 270
Nike

Nike Патики Air Max 270

Код на производ: DX9278-001
Prosečna ocena:
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Детските патики Nike Air Max 270 се најдобриот избор за вашите малечки. Овој модел гледа во минатото и ги води децата кон иднината. Неговата инспирација е модел кој е создаден во далечната 1991 година и со додадени модерни детали изгледа совршено. Системот за поврзување обезбедува одлично вклопување. Еластичната конструкција налик на чорап создава персонализирано вклопување и се чувствува како патиката да е дел од стапалото. Единицата Air Max со голем волумен во петицата нуди адаптивно амортизирање. Nike Air Max 270 не случајно го доби своето име, атрактивната и особено видлива воздушна единица е поставена директно под петицата и јасно е што значи тоа - 270 степени од најдобрата удобност и моден стил. Спецификација:

 • Детски патики
 • Систем на врзување за одлично вклопување
 • Среден ѓон од пена
 • Единица за воздух Air Max
 • Гумен ѓон
 • Зајакнување на петицата
 • Горен дел кој дише
 • Јазик за полесно облекување

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Пол За момчиња
  Бренд Nike
  Возраст Мали деца

  Последна оценка на производот

  Прикажаните оцени се добиени исклучиво од корисниците кои купиле производ.
  Stole Angelov
  Stole Angelov
  06.11.2022. 16:11

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер 85B781-023
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.813 MKD
  Заштеда 35%
  2.790 MKD
  Големина
  4
  5
  6

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Патики FV5948-102
  6.790 MKD
  Големина
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики CT3839-110
  6.890 MKD
  Големина
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FV0367-001
  5.512 MKD
  Заштеда 20%
  6.890 MKD
  Големина
  3.5Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики CT3839-103
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  5.512 MKD
  Заштеда 20%
  6.890 MKD
  Големина
  4.5Y
  5Y
  7Y