на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Патики Jordan Air 200E
Nike Патики Jordan Air 200E
Nike Патики Jordan Air 200E
Nike Патики Jordan Air 200E
Nike Патики Jordan Air 200E
Nike Патики Jordan Air 200E
Nike Патики Jordan Air 200E
Nike Патики Jordan Air 200E
Nike Патики Jordan Air 200E
Nike Патики Jordan Air 200E
Nike

Nike Патики Jordan Air 200E

Код на производ: DM9677-160
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Nike Jordan Air 200E се детски патики со креативна визија, наменети за тинејџери. Зошто и најмладите да не го носат легендарниот модел со сите негови карактеристични црти. Смелата мешавина на бои и материјали зрачи со стил, додека проѕирната Max Air единица ја опфаќа естетиката на футуристичката технологија. Имаат удобни јазичиња за полесно облекување и соблекување на овие одлични Nike патики. Кожата и мрежата од која се направени се тука за цврст чекор, но и за свежо, пријатно чувство поради добрата вентилација. Графиките јасно ја изразуваат вашата спортска посветеност и вашата припадност и лојалност кон овој познат бренд. Сигурно дополнителна инспирација за најмладите ќе биде нивниот идол и најдобар кошаркар Мајкл Џордан.
Спецификација:

 • Прозрачно горниште
 • Транспарентна Max Air единица
 • Графика
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Пол За момчиња
  Бренд Nike
  Возраст За тинејџери
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:6
  Дуксер FD3285-222
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.090 MKD
  Големина
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер BV3699-010
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.163 MKD
  Заштеда 30%
  3.090 MKD
  Големина
  M
  S
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер 95C881-023
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.863 MKD
  Заштеда 30%
  4.090 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер DD8637-010
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.653 MKD
  Заштеда 30%
  3.790 MKD
  Големина
  S
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер CU9223-010
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.418 MKD
  Заштеда 25%
  5.890 MKD
  Големина
  S
  XS

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Патики FV5948-102
  6.790 MKD
  Големина
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики CT3839-110
  6.890 MKD
  Големина
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FV0367-001
  5.512 MKD
  Заштеда 20%
  6.890 MKD
  Големина
  3.5Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики CT3839-103
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  5.512 MKD
  Заштеда 20%
  6.890 MKD
  Големина
  4.5Y
  5Y
  7Y