на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Патики React Vision
Nike Патики React Vision
Nike Патики React Vision
Nike Патики React Vision
Nike Патики React Vision
Nike Патики React Vision
Nike Патики React Vision
Nike Патики React Vision
Nike Патики React Vision
Nike Патики React Vision
Nike

Nike Патики React Vision

Код на производ: DV6491-001
9.490 MKD
9.490 MKD
6.643 MKD
Заштеда: 2.847 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 44.5
 • 45
 • 45.5
 • 46
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Машките lifestyle патики Nike React Vision се приказна за надреална удобност. Слоевит текстури, сложени линии и живи бои се комбинирани во дизајнот, под влијание на претераниот свет на нашите соништа. React пената и ултра-мекиот јазик обезбедуваат удобност како од соништата. Микро деталите, претерани пропорции и естетика со мулти-текстура им даваат на овие патики уникатен изглед. Горниот дел што дише е целосно изработен од мрежеста ткаенина. TPU делот во пределот на петицата создава спортски изглед, го освежува стилот на спортското наследство и додава стабилност. Зачекорете во вашите соништа во машките lifestyle патики Nike React Vision.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врвки
 • Nike React пена во средниот ѓон
 • Мрежест горен дел
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Пол За мажи
  Бренд Nike
  Возраст За возрасни
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:14
  Дуксер FB7921-020
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.153 MKD
  Заштеда 30%
  8.790 MKD
  Големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:14
  Дуксер FB7921-435
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.032 MKD
  Заштеда 20%
  8.790 MKD
  Големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики DM4044-001
  6.111 MKD
  Заштеда 10%
  6.790 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики DQ8426-132
  9.690 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  12
  12.5
  13
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FJ4146-102
  8.090 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  12.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FJ4181-001
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  9.752 MKD
  Заштеда 20%
  12.190 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики DV0821-002
  Prosecna ocena:
  glas
  3
  glasa
  3
  8.790 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  12
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FJ4192-001
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  8.790 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  12
  6
  6.5
  7
  8
  8.5
  9
  9.5