на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Патики Huarache Run
Nike Патики Huarache Run
Nike Патики Huarache Run
Nike Патики Huarache Run
Nike

Nike Патики Huarache Run

Код на производ: 704949-421
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Nike Huarache Run се детски патики, со многу модерен дизајн. Омилениот дизајн и докажаниот квалитет на Nike се најдобрата препорака за овие детски патики. Познатиот Huarache ремен, покрај класичниот изглед, го олеснува и облекувањето на овие патики. Комбинацијата од кожа и мрежест материјал, покрај издржливоста, обезбедува и прозрачност и убаво чувство на свежина. Меката пена под стапалото ви дава врвна удобност и обезбедува добро и лесно амортизирање. Дизајнот на патиките обезбедува удобно вклопување како чорап. Гумениот ѓон има жлебови, кои создаваат флексибилност, така што секој чекор што го правите изгледа сосема природно.
Спецификација:

 • Детски патики
 • Горен дел од кожа и мрежа
 • Среден ѓон од пена
 • Huarache ремен
 • Флексибилен гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Пол За момчиња
  Бренд Nike
  Возраст Мали деца
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер 85B781-023
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.813 MKD
  Заштеда 35%
  2.790 MKD
  Големина
  4
  5
  6

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Патики FV5948-102
  6.790 MKD
  Големина
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики CT3839-110
  6.890 MKD
  Големина
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FV0367-001
  5.512 MKD
  Заштеда 20%
  6.890 MKD
  Големина
  3.5Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики CT3839-103
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  5.512 MKD
  Заштеда 20%
  6.890 MKD
  Големина
  4.5Y
  5Y
  7Y