на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Патики Air Force 1 React
Nike Патики Air Force 1 React
Nike Патики Air Force 1 React
Nike Патики Air Force 1 React
Nike Патики Air Force 1 React
Nike Патики Air Force 1 React
Nike Патики Air Force 1 React
Nike Патики Air Force 1 React
Nike Патики Air Force 1 React
Nike Патики Air Force 1 React
Nike

Nike Патики Air Force 1 React

Код на производ: DH7615-100
Prosečna ocena:
4.8
4 glasa
4 ocene
4
(Оцени)
9.790 MKD
9.790 MKD
9.790 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 39
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike Air Force 1 React се машки патики кои комбинира класична силуета со модерни детали. Првично дизајнирани како кошаркарски патики, сега lifestyle патиките живот се подготвени за градските улици и секојдневно носење. Засилените карактеристики од ѓонот до брендирањето даваат модерен пресврт на легендарниот изглед. Технологијата Nike React обезбедува мека, еластична удобност. Воздушното перниче обезбедува траен комфор, додека засилувањата на зглобот и јазикот придонесуваат за подобро вклопување и лесен чекор. Гумениот ѓон изработен од издржлива гума, со проѕирни детали, покрај одличното прилепување на површина, обезбедува и издржливост на овие Nike патики.
Спецификација:

 • Машки патики
 • Nike React технологија
 • Зајакнувања околу зглобот и јазикот
 • Воздушно перниче
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Пол За мажи
  Бренд Nike
  Возраст За возрасни

  Последна оценка на производот

  Прикажаните оцени се добиени исклучиво од корисниците кои купиле производ.
  Mihail
  Mihail
  26.04.2023. 19:50
  Harun
  Harun
  15.04.2023. 16:50
  Ksenija
  Ksenija
  17.03.2023. 18:03
  Martin
  Martin
  10.03.2023. 23:30

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Дуксер CU4489-010
  Dostupno odmah
  Prosecna ocena:
  glas
  4
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.803 MKD
  Заштеда 30%
  8.290 MKD
  Големина
  2XL
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер FZ4709-104
  Dostupno odmah
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.032 MKD
  Заштеда 20%
  8.790 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер DX0566-113
  Dostupno odmah
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.134 MKD
  Заштеда 40%
  6.890 MKD
  Големина
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер DD5925-010
  Dostupno odmah
  Prosecna ocena:
  glas
  2
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.534 MKD
  Заштеда 40%
  5.890 MKD
  Големина
  M
  XL

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FJ4160-002
  8.790 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  12
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики FJ4146-102
  8.090 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  12.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FJ4192-001
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  8.790 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  12
  6
  6.5
  7
  8
  8.5
  9
  9.5