на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Патики Forum Bonega Mid
adidas Патики Forum Bonega Mid
adidas Патики Forum Bonega Mid
adidas Патики Forum Bonega Mid
adidas Патики Forum Bonega Mid
adidas Патики Forum Bonega Mid
adidas Патики Forum Bonega Mid
adidas Патики Forum Bonega Mid
adidas Патики Forum Bonega Mid
adidas Патики Forum Bonega Mid
adidas

adidas Патики Forum Bonega Mid

Код на производ: GZ4293
Šifra proizvođača: LPY13
8.088 MKD
8.088 MKD
5.257 MKD
Заштеда: 2.831 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 36 2/3
 • 37 1/3
 • 38
 • 38 2/3
 • 40
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas Forum Bonega Mid се женски lifestyle патики кои комбинираат класика и модерни детали. Излезете од стереотипите на секојдневниот живот и погледнете го светот околу вас од повисока перспектива во овие adidas патики. Користејќи го легендарниот кошаркарски среден ѓон како почетна точка, овој пар му дава на вашиот изглед издолжена силуета благодарение на предимензионираниот ѓон. Луксузниот кожен горен дел и метално-златните детали го олеснуваат комбинирањето со остатокот од вашата гардероба и внесуваат допир на луксуз во вашиот секојдневен стил на облекување. Луксузната подлога од мемориска пена значи дека секој чекор што ќе го правите ќе ви биде мек и удобен, а амортизацијата - совршена. Заборавете на уморните стапала од кога ќе ги облечете овие патики. Издржливиот гумен ѓон обезбедува одлично прилепување на сите површини. Каде ѝ да одите во овие adidas патики, со стил кој ќе ве лансира во доменот на модата, а истовреено ќе се чувствувате и ќе изгледате добро. Искомбинирајте ги со вашите омилени тесни фармерки, тренерки или шорцеви, изборот е ваш.
Спецификација:

 • Женски патики – lifestyle
 • Кожно горниште
 • Класични врвки
 • Влошка изработена од мемориска пена
 • Плиток профил
 • Предимензиониран ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Пол За жени
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Originals
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Дуксер IP0602
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.900 MKD
  Заштеда 15%
  4.588 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Дуксер IK4034
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.670 MKD
  Заштеда 20%
  4.588 MKD
  Големина
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер IN5128
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.950 MKD
  Заштеда 20%
  6.188 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер H20410
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.200 MKD
  Заштеда 55%
  4.888 MKD
  Големина
  34
  36
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер HF7477
  Dostupno odmah
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.372 MKD
  Заштеда 30%
  3.388 MKD
  Големина
  38
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер IA6429
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.397 MKD
  Заштеда 35%
  3.688 MKD
  Големина
  M
  S
  XS

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики HQ9840
  5.541 MKD
  Заштеда 25%
  7.388 MKD
  Големина
  4
  4-
  5
  5-
  6-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики IG2577
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  5.172 MKD
  Заштеда 30%
  7.388 MKD
  Големина
  4
  4-
  5
  5-
  6
  7