на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Патики Max Pre Day NN
Патики Max Pre Day NN
Патики Max Pre Day NN
Патики Max Pre Day NN
Патики Max Pre Day NN
Патики Max Pre Day NN
Патики Max Pre Day NN
Патики Max Pre Day NN
Патики Max Pre Day NN
Патики Max Pre Day NN

Патики Max Pre Day NN

Код на производ: DH4638-001
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Nike Air Max машките патики за трчање се совршена комбинација на атлетското Nike наследство и многу удобност. Редуктивниот дизајн создава нов, елегантен изглед кој ја прикажува единицата за воздух на сосема нов, свеж начин. Оригинално дизајнирана за тркачки перформанси, Air Max единицата обезбедува мека, трајна удобност. Средниот ѓон од пена го подобрува пријатното чувство, а гумениот waffle ѓон обезбедува издржливост и добро прилепување на површини.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врвки
 • Air Max единица
 • Среден ѓон од пена
 • Гумен waffle ѓон

 • Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер ELA241M605-92
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.283 MKD
  Заштеда 30%
  4.690 MKD
  Големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:6
  Дуксер FD3285-435
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.481 MKD
  Заштеда 10%
  6.090 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер 45C593-A0W
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.645 MKD
  Заштеда 50%
  3.290 MKD
  Големина
  L
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер IB7404
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.792 MKD
  Заштеда 30%
  3.988 MKD
  Големина
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер HL9311
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.988 MKD
  Големина
  34
  36

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 100074381
  6.790 MKD
  Големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Патики DH0531-001
  10.190 MKD
  Големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики GY3558
  5.490 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12.5
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Патики FV5948-102
  6.790 MKD
  Големина
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики DD8959-103
  8.090 MKD
  Големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FJ4160-002
  8.790 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  12
  8.5
  9
  9.5