на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Патики Air Max 270
Nike Патики Air Max 270
Nike Патики Air Max 270
Nike Патики Air Max 270
Nike Патики Air Max 270
Nike Патики Air Max 270
Nike Патики Air Max 270
Nike Патики Air Max 270
Nike Патики Air Max 270
Nike Патики Air Max 270
Nike

Nike Патики Air Max 270

Код на производ: DD1646-111
Prosečna ocena:
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Nike Air Max 270 се детски патики наменети за бебиња. Зошто најмладите да не го носат легендарниот модел со сите негови препознатливи карактеристики? Големо воздушно перниче за мали стапала. Нека првите чекори бидат само почеток на нови авантури исполнети со удобност и леснотија. Горниот дел е изработен од лесна, прозрачна ткаенина, додека жлебовите во гумениот ѓон се идеални за да обезбедат безбеден чекор за бебињата.
Спецификација:

 • Прозрачно горниште
 • Воздушен ѓон
 • Мека пена во средината
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Пол За момчиња
  Бренд Nike
  Возраст За бебе

  Последна оценка на производот

  Прикажаните оцени се добиени исклучиво од корисниците кои купиле производ.
  Joana
  Joana
  07.10.2023. 16:14

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Патики FV5948-102
  6.790 MKD
  Големина
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики CT3839-110
  6.890 MKD
  Големина
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FV0367-001
  5.512 MKD
  Заштеда 20%
  6.890 MKD
  Големина
  3.5Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики CT3839-103
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  5.512 MKD
  Заштеда 20%
  6.890 MKD
  Големина
  4.5Y
  5Y
  7Y