на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Патики MA2
Nike Патики MA2
Nike Патики MA2
Nike Патики MA2
Nike Патики MA2
Nike Патики MA2
Nike Патики MA2
Nike Патики MA2
Nike Патики MA2
Nike Патики MA2
Nike

Nike Патики MA2

Код на производ: CV8122-003
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Jordan MA2 се машки, lifestyle патики со феноменален дизајн. Излезете од стереотипот на секојдневниот живот и погледнете го светот околу вас од поинаква перспектива во овие Nike патики со одлични детали. Горниот дел од кожа со мек јазик нежно ги обвиткува вашите стапала, а во исто време им ја дава потребната цврстина. Патиките се со полудлабок профил и класични врвки. Издржливиот и флексибилен гумен ѓон обезбедува одлично прилепување на сите површини. Воздушната единица на овој модел ќе ве воодушеви со удобноста што ви ја обезбедува на секој чекор.
Спецификација:

 • Машки патики
 • Гумен ѓон
 • Врзување
 • Полудлабок профил
 • Воздушна единица

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Пол За мажи
  Бренд Nike
  Возраст За возрасни
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер FN5326-133
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.007 MKD
  Заштеда 15%
  5.890 MKD
  Големина
  2XL
  L
  M
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:13
  Дуксер FB7921-010
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.911 MKD
  Заштеда 10%
  8.790 MKD
  Големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер FN5326-010
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.712 MKD
  Заштеда 20%
  5.890 MKD
  Големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер FB7998-672
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  8.090 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер DD5925-010
  Dostupno odmah
  Prosecna ocena:
  glas
  2
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.534 MKD
  Заштеда 40%
  5.890 MKD
  Големина
  M
  XL

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FJ4160-002
  8.790 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  12
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики FJ4146-102
  8.090 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  12.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FJ4192-001
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  8.790 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  12
  6
  6.5
  7
  8
  8.5
  9
  9.5