на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Vans Патики Old Skool
Vans Патики Old Skool
Vans Патики Old Skool
Vans Патики Old Skool
Vans Патики Old Skool
Vans Патики Old Skool
Vans Патики Old Skool
Vans Патики Old Skool
Vans

Vans Патики Old Skool

Код на производ: VN000D3HNVY
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

VANS Old Skool е машка lifestyle патика со чисти дизајнерски линии и бескомпромисна удобност. Горниот дел е направен од врвни материјали за да го држите стапалото цврсто на место. Овој модел на патики Vans стана модна икона за сите скејтери и тие се едни од најбараните бидејќи се дизајнирани да ги задоволат сите барања на скејтерите и да траат. Издржливиот гумен ѓон го продолжува животниот век на овие патики и обезбедува сигурност на вашиот чекор со својот стисок.
Спецификација:

 • Машки lifestyle патики
 • Класично врвкање
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Пол Unisex
  Бренд Vans
  Возраст За возрасни
  Trenutno nema komentara

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики VN000CP66BT
  6.890 MKD
  Големина
  36.5
  37
  38
  38.5
  39
  40
  40.5
  41
  42
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики VN000EYEBLK
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  3.773 MKD
  Заштеда 30%
  5.390 MKD
  Големина
  40
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики VN0A4UUKENR
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  3.703 MKD
  Заштеда 30%
  5.290 MKD
  Големина
  40
  40.5
  42.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики VN000EWZBLK
  3.773 MKD
  Заштеда 30%
  5.390 MKD
  Големина
  39
  39.5
  41
  42
  42.5
  43
  44
  44.5
  45
  46
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики VN0A3B3UY28
  5.590 MKD
  Големина
  36.5
  37
  38
  38.5
  39
  40
  40.5
  41
  42
  42.5
  43
  44
  44.5
  46
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики VN0A38G1P0S
  4.543 MKD
  Заштеда 30%
  6.490 MKD
  Големина
  39
  40
  40.5
  41
  42
  42.5
  43
  44
  44.5
  45
  46