на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Патики SUPERSTAR W
adidas Патики SUPERSTAR W
adidas Патики SUPERSTAR W
adidas Патики SUPERSTAR W
adidas Патики SUPERSTAR W
adidas Патики SUPERSTAR W
adidas Патики SUPERSTAR W
adidas Патики SUPERSTAR W
adidas Патики SUPERSTAR W
adidas Патики SUPERSTAR W
adidas

adidas Патики SUPERSTAR W

Код на производ: H00659
Šifra proizvođača: LRU62
Prosečna ocena:
6.788 MKD
6.788 MKD
3.394 MKD
Заштеда: 3.394 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 38
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas SUPERSTAR се женски lifestyle патики кои можете да ги носите во секоја прилика, бидејќи тие се прилагодливи на сите стилови на облекување. Овој модел настана од легендарниот класичен модел SUPERSTAR. Модел кој ги прави луѓето ширум светот среќни веќе 50 години, поместувајќи ги границите и одговарајќи на сите тешки предизвици. Првично беа направени за кошаркарските терени во 70-те години, а денес претставуваат начин на живот на сите љубители на уличната мода. Тие се одликуваат со автентичен изглед. Нека вашата самодоверба и автентичниот моден стил бидат секогаш во прв план.

Спецификација:

  • Плиток модел
  • Кожен горен дел
  • Врзување
  • Гумен ѓон
  • Рециклирани материјали
  • Боја: бела
карактеристики вредност
Категорија Патики
Пол За жени
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Колекција Originals

Последна оценка на производот

Прикажаните оцени се добиени исклучиво од корисниците кои купиле производ.
Marina
Marina
10.07.2023. 16:28

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер HN5899
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.592 MKD
Заштеда 35%
3.988 MKD
Големина
34
36
38
40
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Дуксер IK4030
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.422 MKD
Заштеда 30%
4.888 MKD
Големина
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер H15823
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.930 MKD
Заштеда 55%
4.288 MKD
Големина
36
38
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер IA6429
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.397 MKD
Заштеда 35%
3.688 MKD
Големина
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер IN5128
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.950 MKD
Заштеда 20%
6.188 MKD
Големина
L
M
S
XL
XS

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики HQ9840
5.541 MKD
Заштеда 25%
7.388 MKD
Големина
4
4-
5
5-
6-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики IG2577
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
5.172 MKD
Заштеда 30%
7.388 MKD
Големина
4
4-
5
5-
6
7