на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Патики Forum
adidas Патики Forum
adidas Патики Forum
adidas Патики Forum
adidas Патики Forum
adidas Патики Forum
adidas Патики Forum
adidas Патики Forum
adidas Патики Forum
adidas Патики Forum
adidas

adidas Патики Forum

Код на производ: FY4976
Šifra proizvođača: KYQ81
Prosečna ocena:
7.488 MKD
7.488 MKD
4.867 MKD
Заштеда: 2.621 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 42
 • 42 2/3
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas Forum се машки lifestyle патики кои доминирааа на кошаркарскиот терен, потоа на улиците и на крајот се вратија во полудлабока варијанта. Класиката се врати, спортскиот дизајн и новите модерни детали гарантираат лесно комбинирање на овие патики со остатокот од вашата гардероба. Луксузниот кожен горен дел совршено се обвиткува околу вашите стапала и им ја дава потребната цврстина. Кошаркарски патики кои ѝ пркосеа на гравитацијата во осумдесетите, но и патики кои ги носеа рап ѕвездите. Лесниот и мек среден ѓон ви дава возвишен изглед, совршена удобност и леснотија на движење. Врвките и прилагодливиот велкро ремен обезбедуваат совршено вклопување. Гумениот ѓон, покрај одличното држење, обезбедува и издржливост на овие adidas патики. Изберете ги adidas Forum машките патики и уживајте во целодневната удобност и нивниот атрактивен дизајн.
Спецификација:

 • Машки патики – lifestyle
 • Горен дел од луксузна кожа
 • adidas лого
 • Полу-низок профил
 • Врвки
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Пол За мажи
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Originals

  Последна оценка на производот

  Прикажаните оцени се добиени исклучиво од корисниците кои купиле производ.
  Goce
  Goce
  07.04.2024. 03:11

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер IR7787
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.582 MKD
  Заштеда 30%
  3.688 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер HK2791
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.982 MKD
  Заштеда 35%
  4.588 MKD
  Големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер HM2494
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.437 MKD
  Заштеда 35%
  5.288 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер IL2490
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.212 MKD
  Заштеда 30%
  4.588 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер IM2088
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.212 MKD
  Заштеда 30%
  4.588 MKD
  Големина
  2XL
  L
  M
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер IA4883
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.862 MKD
  Заштеда 30%
  4.088 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики BD7633
  6.788 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики DB3021
  6.788 MKD
  Големина
  10
  10-
  11
  7-
  8
  8-
  9
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики IF8820
  5.910 MKD
  Заштеда 20%
  7.388 MKD
  Големина
  10
  10-
  11
  11-
  7
  7-
  8
  8-
  9
  9-