на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Патики W AIR MAX 2021
Nike Патики W AIR MAX 2021
Nike Патики W AIR MAX 2021
Nike Патики W AIR MAX 2021
Nike Патики W AIR MAX 2021
Nike Патики W AIR MAX 2021
Nike Патики W AIR MAX 2021
Nike Патики W AIR MAX 2021
Nike Патики W AIR MAX 2021
Nike Патики W AIR MAX 2021
Nike Патики W AIR MAX 2021
Nike Патики W AIR MAX 2021
Nike

Nike Патики W AIR MAX 2021

Код на производ: DA1923-001
11.390 MKD
11.390 MKD
8.543 MKD
Заштеда: 2.847 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 36.5
 • 37.5
 • 38
 • 38.5
 • 39
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Иновативната Air-sole воздушната единица, во комбинација со средниот ѓон од пена, ѝм дава на вашите стапала чувство на максимална удобност, без оглед на растојанието што го поминувате за еден ден. Горниот дел на овие патики е надополнет со бои и детали кои додаваат уникатен и препознатлив стил на целокупниот изглед и ви даваат можност да го подигнете вашиот outfit на повисоко ниво. Изработен е од издржлив текстил кој содржи најмалку 20% рециклирани материјали. Засилениот систем за поврзување, заедно со јамките за влечење лоцирани на јазикот и петицата, кои го олеснуваат процесот на облекување. Облечете го вашиот пар и освојте ги урбаните градски улици.

Спецификација:

 • Женски патики - lifestyle
 • Плиток профил / Врзување
 • Горен дел: текстил
 • Среден ѓон од пена
 • Air-sole воздушна единица
 • Гумен ѓон
 • Боја: црна
карактеристики вредност
Категорија Патики
Пол За жени
Бренд Nike
Возраст За возрасни
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер DQ5761-010
Dostupno odmah
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.933 MKD
Заштеда 30%
4.190 MKD
Големина
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер BV4126-609
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.863 MKD
Заштеда 30%
4.090 MKD
Големина
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер CW4296-010
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.733 MKD
Заштеда 30%
8.190 MKD
Големина
M
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Дуксер CW4298-623
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.733 MKD
Заштеда 30%
8.190 MKD
Големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Дуксер CW4298-334
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.733 MKD
Заштеда 30%
8.190 MKD
Големина
L
S
XL
XS

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Патики DH0531-001
10.190 MKD
Големина
6
6.5
7
7.5
8
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики DD8959-103
8.090 MKD
Големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики FJ2530-300
6.790 MKD
Големина
10
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики DV3808-102
8.090 MKD
Големина
10
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5