на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Патики Space Hippie 04
Nike Патики Space Hippie 04
Nike Патики Space Hippie 04
Nike Патики Space Hippie 04
Nike Патики Space Hippie 04
Nike Патики Space Hippie 04
Nike Патики Space Hippie 04
Nike Патики Space Hippie 04
Nike Патики Space Hippie 04
Nike Патики Space Hippie 04
Nike

Nike Патики Space Hippie 04

Код на производ: CD3476-200
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Од врвот до ѓонот, Nike Space Hippie 04 женските патики се направени од најмалку 25% рециклиран материјал. Комбинирајќи го прозрачното FlyKnit горниште со исклучително мекиот среден ѓон направен од пена Crater, нивниот дизајн нуди футуристички изглед  и супериорен стил. Освежениот ,,Waffle” ѓон му дава модерен пресврт на стилот на спортското наследство.

Спецификација:

  • Плиток профил
  • Врзување со врвки
  • Прозрачно FlyKnit горниште
  • Среден ѓон од Crater пена
  • Гумен ,,Waffle” ѓон
карактеристики вредност
Категорија Патики
Пол За жени
Бренд Nike
Возраст За возрасни
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер DQ6224-010
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.323 MKD
Заштеда 35%
8.190 MKD
Големина
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Дуксер DQ5860-133
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.512 MKD
Заштеда 20%
4.390 MKD
Големина
L
M
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Дуксер DQ5733-272
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.423 MKD
Заштеда 30%
4.890 MKD
Големина
M
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Дуксер DR4973-010
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.243 MKD
Заштеда 30%
7.490 MKD
Големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер DQ5761-346
Dostupno odmah
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.190 MKD
Големина
L
M
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Дуксер DQ5860-675
Dostupno odmah
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.592 MKD
Заштеда 20%
4.490 MKD
Големина
L
M
S
XS

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Патики DH0531-001
10.190 MKD
Големина
6
6.5
7
7.5
8
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики DD8959-103
8.090 MKD
Големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики FJ2530-300
6.790 MKD
Големина
10
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики DV3808-102
8.090 MKD
Големина
10
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5