на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Патики Air Max 95 Recraft
Nike Патики Air Max 95 Recraft
Nike Патики Air Max 95 Recraft
Nike Патики Air Max 95 Recraft
Nike Патики Air Max 95 Recraft
Nike Патики Air Max 95 Recraft
Nike

Nike Патики Air Max 95 Recraft

Код на производ: DJ3341-100
Prosečna ocena:
9.590 MKD
9.590 MKD
7.672 MKD
Заштеда: 1.918 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 38
  • 37.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Детските патики Nike Air Max 95 Recraft BG слават 25 години од појавувањето на овој култен модел, задржувајќи ги оригиналните линии на дизајнот.

Горниот дел е изработен од природна и синтетичка кожа со текстилни делови и е издржлив и обезбедува потпора за стапалата на децата.

Воздушната единица по целата должина на ѓонот додава удобност на секој чекор, додека гумениот ѓон се прилагодува на различни површини.

Брановидните линии на дизајнот даваат добро познат изглед инспириран од човечката анатомија, дизајниран од Серхио Лозано.

Спецификации:

  • Рефлексивни детали
  • Боја: Сива, Бела, Зелена
  • Код на производ: DJ3341-100
карактеристики вредност
Категорија Патики
Пол За момчиња
Бренд Nike
Возраст За тинејџери

Последна оценка на производот

Прикажаните оцени се добиени исклучиво од корисниците кои купиле производ.
Leo Abdiu
Leo Abdiu
06.12.2022. 20:48

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:6
Дуксер FD3285-222
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.090 MKD
Големина
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер BV3699-010
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.163 MKD
Заштеда 30%
3.090 MKD
Големина
M
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 95C881-023
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.863 MKD
Заштеда 30%
4.090 MKD
Големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер DD8637-010
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.653 MKD
Заштеда 30%
3.790 MKD
Големина
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер CU9223-010
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.418 MKD
Заштеда 25%
5.890 MKD
Големина
S
XS

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Патики FV5948-102
6.790 MKD
Големина
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики CT3839-110
6.890 MKD
Големина
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FV0367-001
5.512 MKD
Заштеда 20%
6.890 MKD
Големина
3.5Y
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики CT3839-103
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
5.512 MKD
Заштеда 20%
6.890 MKD
Големина
4.5Y
5Y
7Y