на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Патики Waffle One
Nike Патики Waffle One
Nike Патики Waffle One
Nike Патики Waffle One
Nike Патики Waffle One
Nike Патики Waffle One
Nike Патики Waffle One
Nike Патики Waffle One
Nike

Nike Патики Waffle One

Код на производ: DC0481-001
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Nike Waffle ONE BG се детски патики кои нудат врвен комфор за секојдневно носење.

Инспирирани се од моделите на патики кои го носат духот од минатото и го продолжија ретро ритамот во новото издание.

Флексибилниот горен дел од велур дава old-school изглед, додека деталите од мрежа овозможуваат проток на воздух.

Средниот ѓон е исполнет со мека Waffle пена за да ви обезбеди удобност и амортизација на секој чекор.

Гумениот ѓон со посебна текстура овозможува прилагодување на разни површини, додека засилувањето на петицата обезбедува стабилност.

Уживајте во чувството на удобност што го даваат овие детски патики.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

  • Плиток профил / врзување
  • Горен дел: мрежа со велур
  • Засилување на петицата
  • Среден ѓон исполнет со Waffle пена
  •  Гумен ѓон
  •  Код на производ: DC0481-001
карактеристики вредност
Категорија Патики
Пол За момчиња
Бренд Nike
Возраст За тинејџери
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер BV3699-010
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.163 MKD
Заштеда 30%
3.090 MKD
Големина
M
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:6
Дуксер FD3285-222
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.090 MKD
Големина
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер CU9223-063
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.418 MKD
Заштеда 25%
5.890 MKD
Големина
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 95C881-023
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.863 MKD
Заштеда 30%
4.090 MKD
Големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер DD8637-010
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.653 MKD
Заштеда 30%
3.790 MKD
Големина
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 95C784-023
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.093 MKD
Заштеда 30%
2.990 MKD
Големина
L
M
S
XL

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Патики FV5948-102
6.790 MKD
Големина
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики CT3839-110
6.890 MKD
Големина
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FV0367-001
5.512 MKD
Заштеда 20%
6.890 MKD
Големина
3.5Y
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики CT3839-103
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
5.512 MKD
Заштеда 20%
6.890 MKD
Големина
4.5Y
5.5Y
5Y
7Y