на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Патики CHOIGO W
adidas Патики CHOIGO W
adidas Патики CHOIGO W
adidas Патики CHOIGO W
adidas Патики CHOIGO W
adidas Патики CHOIGO W
adidas Патики CHOIGO W
adidas Патики CHOIGO W
adidas Патики CHOIGO W
adidas Патики CHOIGO W
adidas

adidas Патики CHOIGO W

Код на производ: FY6506
Šifra proizvođača: LES04
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

adidas CHOIGO W се женски патики кои својата инспирација ја најдоа во ретро моделите од 80-тите години.

Инспирирани од класичните модели, но со футуристички изглед, тие носат со себе револуционерен стил.

Робусниот и урбан дизајн се карактеризира со мрежест горен дел кој има гумени делови на страните.

Подигнатата платформа на гумениот ѓон е многу издржлива, обезбедува чувство на стабилност и добро прилагодување на разни површини.

Бидете свои и автентични со женските патики adidas CHOIGO W.

Спецификации:

  • Женски патики - lifestyle
  • Плиток модел
  • Врзување
  • Горен дел: текстил и мрежа
  • Ѓон: гума
  • Шифра на артикл: FY6506
карактеристики вредност
Категорија Патики
Пол За жени
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Колекција Originals
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер HN5899
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.592 MKD
Заштеда 35%
3.988 MKD
Големина
34
36
38
40
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Дуксер IK4030
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.422 MKD
Заштеда 30%
4.888 MKD
Големина
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер H15823
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.930 MKD
Заштеда 55%
4.288 MKD
Големина
36
38
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер IA6429
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.397 MKD
Заштеда 35%
3.688 MKD
Големина
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер IN5128
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.950 MKD
Заштеда 20%
6.188 MKD
Големина
L
M
S
XL
XS

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики HQ9840
5.541 MKD
Заштеда 25%
7.388 MKD
Големина
4
4-
5
5-
6-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики IG2577
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
5.172 MKD
Заштеда 30%
7.388 MKD
Големина
4
4-
5
5-
6
7