на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Патики React Vision
Nike Патики React Vision
Nike Патики React Vision
Nike Патики React Vision
Nike Патики React Vision
Nike Патики React Vision
Nike Патики React Vision
Nike Патики React Vision
Nike Патики React Vision
Nike Патики React Vision
Nike Патики React Vision
Nike Патики React Vision
Nike Патики React Vision
Nike Патики React Vision
Nike Патики React Vision
Nike Патики React Vision
Nike

Nike Патики React Vision

Код на производ: CD4373-004
Prosečna ocena:
4.5
2 glasa
2 ocene
2
(Оцени)
9.490 MKD
9.490 MKD
9.490 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 44
 • 44.5
 • 45
 • 45.5
 • 46
 • 41
 • 42
 • 42.5
 • 43
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike React Vision е машка lifestyle патика со надреална удобност. Слоевит текстури од сложени линии и живи бои се комбинираат во дизајн под влијание на претераниот свет на нашите соништа. React пената и ултра кадифениот јазик обезбедуваат надреална удобност. Револуционерната беспрекорна мрежа на горниот дел овозможува одличен проток на воздух и ги одржува вашите стапала свежи. Микро деталите, претерани пропорции и естетика со мулти-текстура му даваат на овој модел уникатен изглед. Средниот ѓон од пена Nike React обезбедува одлично амортизирање и обезбедува ненадмината целодневна удобност. Логото Swoosh јасно зборува за вашата љубов кон брендот. Зачекорете во реалноста на вашите соништа во овие машки патики Nike React Vision. Спецификација:

 • Машки lifestyle патики
 • Среден ѓон од пена Nike React
 • Лого на Swoosh
 • Бесшевната мрежа на горниот дел
 • Јазиче и јазик за пети
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Пол За мажи
  Бренд Nike
  Возраст За возрасни

  Последна оценка на производот

  Прикажаните оцени се добиени исклучиво од корисниците кои купиле производ.
  ilija
  ilija
  31.12.2023. 16:06
  продавницата buzz се одлично прецизни при доставата и многу сум благодарен од нивната услуга во рок од 3 дена.
  Даниела Покрајчевалиева
  Даниела Покрајчевалиева
  27.08.2022. 14:39

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:13
  Дуксер FB7921-330
  Dostupno odmah
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.032 MKD
  Заштеда 20%
  8.790 MKD
  Големина
  2XL
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер DM6474-063
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  8.890 MKD
  Големина
  2XL
  L
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер FZ4709-104
  Dostupno odmah
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.032 MKD
  Заштеда 20%
  8.790 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер FD7415-010
  Dostupno odmah
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.534 MKD
  Заштеда 40%
  5.890 MKD
  Големина
  L

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FJ4160-002
  8.790 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  12
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики FJ4146-102
  8.090 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  12.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FJ4192-001
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  8.790 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  12
  6
  6.5
  7
  8
  8.5
  9
  9.5