на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Папучи NIKE CALM SLIDE
Nike Папучи NIKE CALM SLIDE
Nike Папучи NIKE CALM SLIDE
Nike Папучи NIKE CALM SLIDE
Nike Папучи NIKE CALM SLIDE
Nike Папучи NIKE CALM SLIDE
Nike Папучи NIKE CALM SLIDE
Nike Папучи NIKE CALM SLIDE
Nike

Nike Папучи NIKE CALM SLIDE

Код на производ: FD4116-100
3.490 MKD
3.490 MKD
3.490 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
  • 10 44 28
  • 11 45 29
  • 12 46 30
  • 8 41 26
  • 9 42.5 27
Количина: 1 ПАР
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Папучи
Пол Унисекс
Возраст За возрасни
Бренд Nike
Боја Беж
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Kачкет DV3165-010
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.912 MKD
Заштеда 20%
2.390 MKD
Големина
L/XL
M/L
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Kачкет 943092-294
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.390 MKD
Големина
MISC
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица FQ3779-100
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.390 MKD
Големина
M
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Kачкет FB5372-100
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.352 MKD
Заштеда 20%
1.690 MKD
Големина
L/XL
M/L
S/M
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Kачкет 943092-010
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.112 MKD
Заштеда 20%
1.390 MKD

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Папучи FJ6069-003
Цена 1.690 MKD
Големина
4Y
5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Папучи FZ7012-200
Цена 5.890 MKD
Големина
10
5
6
7
8
9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Папучи FD4116-201
Цена 3.490 MKD
Големина
10
12
5
6
7
8
9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Папучи DX6405-201
Цена 4.090 MKD
Големина
10
5
6
7
8
9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Папучи DX5575-401
Цена 1.990 MKD
Големина
11
7
8
9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Папучи DX4816-702
Цена 3.490 MKD
Големина
6
7
8
9