на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Папучи WMNS JORDAN HEX MULE
Nike Папучи WMNS JORDAN HEX MULE
Nike Папучи WMNS JORDAN HEX MULE
Nike Папучи WMNS JORDAN HEX MULE
Nike Папучи WMNS JORDAN HEX MULE
Nike Папучи WMNS JORDAN HEX MULE
Nike Папучи WMNS JORDAN HEX MULE
Nike Папучи WMNS JORDAN HEX MULE
Nike Папучи WMNS JORDAN HEX MULE
Nike Папучи WMNS JORDAN HEX MULE
Nike

Nike Папучи WMNS JORDAN HEX MULE

Код на производ: DX6405-201
4.090 MKD
4.090 MKD
4.090 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
  • 10 42 27
  • 5 35.5 22
  • 6 36.5 23
  • 7 38 24
  • 8 39 25
  • 9 40.5 26
Количина: 1 ПАР
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Папучи
Пол За жени
Возраст За возрасни
Бренд Nike
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица BV6169-100
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.432 MKD
Заштеда 20%
1.790 MKD
Големина
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица DV7962-010
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.094 MKD
Заштеда 40%
3.490 MKD
Големина
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Маица FV4230-100
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.912 MKD
Заштеда 20%
2.390 MKD
Големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Маица DN5697-611
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.093 MKD
Заштеда 30%
2.990 MKD
Големина
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Маица FD4149-104
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.093 MKD
Заштеда 30%
2.990 MKD
Големина
M
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Шорц FN5134-010
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.792 MKD
Заштеда 20%
3.490 MKD
Големина
L
S

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Папучи FJ6069-003
Цена 1.690 MKD
Големина
4Y
5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Папучи FZ7012-200
Цена 5.890 MKD
Големина
10
5
6
7
8
9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Папучи FD4116-201
Цена 3.490 MKD
Големина
10
11
12
5
6
7
8
9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Папучи FD4116-100
Цена 3.490 MKD
Големина
10
11
12
8
9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Папучи DX5575-401
Цена 1.990 MKD
Големина
10
11
12
7
8
9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Папучи DX4816-702
Цена 3.490 MKD
Големина
6
7
8
9