на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Папучи JORDAN POST SLIDE
Nike Папучи JORDAN POST SLIDE
Nike Папучи JORDAN POST SLIDE
Nike Папучи JORDAN POST SLIDE
Nike Папучи JORDAN POST SLIDE
Nike Папучи JORDAN POST SLIDE
Nike Папучи JORDAN POST SLIDE
Nike Папучи JORDAN POST SLIDE
Nike Папучи JORDAN POST SLIDE
Nike Папучи JORDAN POST SLIDE
Nike

Nike Папучи JORDAN POST SLIDE

Код на производ: DX5575-401
1.990 MKD
1.990 MKD
1.990 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
  • 10 44 28
  • 11 45 29
  • 12 46 30
  • 7 40 25
  • 8 41 26
  • 9 42.5 27
Количина: 1 ПАР
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Папучи
Пол За мажи
Возраст За возрасни
Бренд Nike
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица FN6027-349
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.690 MKD
Големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Маица DZ5171-100
Prosecna ocena:
glas
2
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.090 MKD
Големина
2XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Шорц FB2493-010
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.490 MKD
Големина
M
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Шорц DZ4472-010
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.190 MKD
Големина
L
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица DZ3279-010
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.990 MKD
Големина
2XL
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица DX1049-100
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.390 MKD
Големина
2XL

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Папучи FJ6069-003
Цена 1.690 MKD
Големина
4Y
5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Папучи FZ7012-200
Цена 5.890 MKD
Големина
10
5
6
7
8
9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Папучи FD4116-201
Цена 3.490 MKD
Големина
10
11
12
5
6
7
8
9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Папучи FD4116-100
Цена 3.490 MKD
Големина
10
11
12
8
9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Папучи DX6405-201
Цена 4.090 MKD
Големина
10
5
6
7
8
9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Папучи DX4816-702
Цена 3.490 MKD
Големина
6
7
8
9