на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Папучи W NIKE CALM SLIDE
Nike Папучи W NIKE CALM SLIDE
Nike Папучи W NIKE CALM SLIDE
Nike Папучи W NIKE CALM SLIDE
Nike Папучи W NIKE CALM SLIDE
Nike Папучи W NIKE CALM SLIDE
Nike Папучи W NIKE CALM SLIDE
Nike Папучи W NIKE CALM SLIDE
Nike

Nike Папучи W NIKE CALM SLIDE

Код на производ: DX4816-702
3.490 MKD
3.490 MKD
3.490 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
  • 6 36.5 23
  • 7 38 24
  • 8 39 25
  • 9 40.5 26
Количина: 1 ПАР
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Папучи
Пол За жени
Возраст За возрасни
Бренд Nike
Боја Жолта
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Шорц DM6712-379
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.895 MKD
Заштеда 50%
3.790 MKD
Големина
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Маица DN5697-519
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.794 MKD
Заштеда 40%
2.990 MKD
Големина
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Маица FD4149-625
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.390 MKD
Големина
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица DV7870-133
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.190 MKD
Големина
M
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Шорц DM6247-825
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.792 MKD
Заштеда 20%
3.490 MKD
Големина
L
M
S
XS

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Папучи FJ6069-003
Цена 1.690 MKD
Големина
4Y
5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Папучи FZ7012-200
Цена 5.890 MKD
Големина
10
5
6
7
8
9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Папучи FD4116-201
Цена 3.490 MKD
Големина
10
11
12
5
6
7
8
9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Папучи FD4116-100
Цена 3.490 MKD
Големина
10
11
12
8
9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Папучи DX6405-201
Цена 4.090 MKD
Големина
10
5
6
7
8
9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Папучи DX5575-401
Цена 1.990 MKD
Големина
10
11
12
7
8
9