на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Папучи Burrow SE
Nike Папучи Burrow SE
Nike Папучи Burrow SE
Nike Папучи Burrow SE
Nike Папучи Burrow SE
Nike Папучи Burrow SE
Nike Папучи Burrow SE
Nike Папучи Burrow SE
Nike

Nike Папучи Burrow SE

Код на производ: DR8882-600
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Nike Burrow SE се женски папучи за супериорен комфор кој го заслужувате. Релаксацијата не оди без удобност. Овие папучи ќе ви обезбедат добар стил во вашите четири ѕида, но и несомнена удобност на која се радувате откако ќе ги завршите секојдневните обврски. Зимските денови исполнети со добри серии, филмови и ќебе сега се целосно комплетни кога вашите стапала се препуштаат на удобноста на руното. Ѓонот е исполнет со мека пена, а релјефниот ѓон ви овозможува безбедно движење на различни површини.
Спецификација:

 • Женски папучи
 • Гумен ѓон
 • Nike лого
 • Горниште и внатрешен дел од руно

 • карактеристики вредност
  Категорија Папучи
  Пол За жени
  Возраст За возрасни
  Бренд Nike
  Боја Црвена
  ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Маица FB8282-386
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.094 MKD
  Заштеда 40%
  3.490 MKD
  Големина
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Маица DV7962-010
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.094 MKD
  Заштеда 40%
  3.490 MKD
  Големина
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица BV6169-100
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.432 MKD
  Заштеда 20%
  1.790 MKD
  Големина
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Маица FN5758-684
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.195 MKD
  Заштеда 50%
  2.390 MKD
  Големина
  L
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица FN5424-010
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.152 MKD
  Заштеда 20%
  2.690 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Маица FQ8870-010
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.690 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XS

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Папучи FJ6069-003
  Цена 1.690 MKD
  Големина
  4Y
  5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Папучи FZ7012-200
  Цена 5.890 MKD
  Големина
  10
  5
  6
  7
  8
  9
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Папучи FD4116-201
  Цена 3.490 MKD
  Големина
  10
  12
  5
  6
  7
  8
  9
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Папучи FD4116-100
  Цена 3.490 MKD
  Големина
  10
  11
  12
  8
  9
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Папучи DX6405-201
  Цена 4.090 MKD
  Големина
  10
  5
  6
  7
  8
  9
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Папучи DX5575-401
  Цена 1.990 MKD
  Големина
  11
  7
  8
  9