на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Crocs Папучи Echo Slide
Crocs

Crocs Папучи Echo Slide

Код на производ: 208170-76O
4.090 MKD
4.090 MKD
3.272 MKD
Заштеда: 818 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
  • M5/W7 37-38 23
  • M7/W9 39-40 25
Количина: 1 ПАР
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Папучи
Пол За жени
Возраст За возрасни
Бренд Crocs
Боја Беж
Trenutno nema komentara

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Папучи DR8882-600
4.290 MKD
Големина
6
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Папучи DR8882-100
4.290 MKD
Големина
6
7
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:6
Папучи CN9677-008
1.832 MKD
Заштеда 20%
2.290 MKD
Големина
5
6
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:6
Папучи CN9677-003
1.592 MKD
Заштеда 20%
1.990 MKD
Големина
10
6
7
8
9