на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Папучи W NIKE CALM SLIDE
Nike Папучи W NIKE CALM SLIDE
Nike Папучи W NIKE CALM SLIDE
Nike Папучи W NIKE CALM SLIDE
Nike Папучи W NIKE CALM SLIDE
Nike Папучи W NIKE CALM SLIDE
Nike Папучи W NIKE CALM SLIDE
Nike Папучи W NIKE CALM SLIDE
Nike

Nike Папучи W NIKE CALM SLIDE

Код на производ: DX4816-100
3.490 MKD
3.490 MKD
2.792 MKD
Заштеда: 698 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
  • 6 36.5 23
  • 7 38 24
  • 8 39 25
  • 9 40.5 26
Количина: 1 ПАР
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Папучи
Пол За жени
Возраст За возрасни
Бренд Nike
Боја Беж
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Маица FQ8870-010
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.152 MKD
Заштеда 20%
2.690 MKD
Големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица DM6125-063
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.263 MKD
Заштеда 30%
6.090 MKD
Големина
M
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица FN5424-010
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.152 MKD
Заштеда 20%
2.690 MKD
Големина
L
M
S
XS

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:6
Папучи CN9677-008
1.832 MKD
Заштеда 20%
2.290 MKD
Големина
5
6
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:6
Папучи CN9677-003
1.592 MKD
Заштеда 20%
1.990 MKD
Големина
10
6
7
8
9