на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Папучи NIKE OFFCOURT ADJUST SLIDE
Nike Папучи NIKE OFFCOURT ADJUST SLIDE
Nike Папучи NIKE OFFCOURT ADJUST SLIDE
Nike Папучи NIKE OFFCOURT ADJUST SLIDE
Nike Папучи NIKE OFFCOURT ADJUST SLIDE
Nike Папучи NIKE OFFCOURT ADJUST SLIDE
Nike Папучи NIKE OFFCOURT ADJUST SLIDE
Nike Папучи NIKE OFFCOURT ADJUST SLIDE
Nike Папучи NIKE OFFCOURT ADJUST SLIDE
Nike Папучи NIKE OFFCOURT ADJUST SLIDE
Nike

Nike Папучи NIKE OFFCOURT ADJUST SLIDE

Код на производ: DQ9624-004
3.090 MKD
3.090 MKD
2.472 MKD
Заштеда: 618 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
  • 10 44 28
  • 11 45 29
  • 12 46 30
  • 8 41 26
  • 9 42.5 27
Количина: 1 ПАР
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Папучи
Пол За мажи
Возраст За возрасни
Бренд Nike
Боја Црна
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Шорц DX0502-100
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.472 MKD
Заштеда 20%
3.090 MKD
Големина
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица CJ0921-091
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.434 MKD
Заштеда 40%
2.390 MKD
Големина
M
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица DN5246-392
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.672 MKD
Заштеда 20%
2.090 MKD
Големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Маица DZ3279-010
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.592 MKD
Заштеда 20%
1.990 MKD
Големина
2XL
L
M
S
XL

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:6
Папучи CN9677-008
1.832 MKD
Заштеда 20%
2.290 MKD
Големина
5
6
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:6
Папучи CN9677-003
1.592 MKD
Заштеда 20%
1.990 MKD
Големина
10
6
7
8
9