на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Папучи Adilette Trefoil
adidas Папучи Adilette Trefoil
adidas Папучи Adilette Trefoil
adidas Папучи Adilette Trefoil
adidas Папучи Adilette Trefoil
adidas Папучи Adilette Trefoil
adidas Папучи Adilette Trefoil
adidas Папучи Adilette Trefoil
adidas Папучи Adilette Trefoil
adidas Папучи Adilette Trefoil
adidas

adidas Папучи Adilette Trefoil

Код на производ: IF3680
Šifra proizvođača: NJR07
2.488 MKD
2.488 MKD
2.239 MKD
Заштеда: 249 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 44.5
 • 46
 • 40.5
 • 42
 • 43
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas Adilette Trefoil машките папучи се олицетворение на едноставноста во секоја смисла. Однесете го вашиот изглед на следното ниво. Trefoil логото е прикажано на широкиот ремен, додека обликуваната шарка совршено ги балансира удобноста и функционалноста. Текстилната обвивка им овозможува на стапалата да дишат. Конструкцијата што се навлекува обезбедува добро вклопување и го олеснува облекувањето и соблекувањето. Спецификација:

 • Машки папучи
 • Синтетички горен дел
 • Обликувано газиште

 • карактеристики вредност
  Категорија Папучи
  Пол За мажи
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Originals
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Маица IS0231
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.750 MKD
  Заштеда 20%
  2.188 MKD
  Големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Маица IR7979
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.699 MKD
  Заштеда 10%
  1.888 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Папучи FQ1597-600
  2.421 MKD
  Заштеда 10%
  2.690 MKD
  Големина
  4Y
  5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Папучи FD4116-001
  3.141 MKD
  Заштеда 10%
  3.490 MKD
  Големина
  10
  8
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Папучи DX4816-001
  3.141 MKD
  Заштеда 10%
  3.490 MKD
  Големина
  6
  7
  8
  9
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Папучи FQ1598-600
  2.781 MKD
  Заштеда 10%
  3.090 MKD
  Големина
  10
  11
  12
  7
  8
  9