на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Папучи WMNS JORDAN SOPHIA SLIDE
Nike Папучи WMNS JORDAN SOPHIA SLIDE
Nike Папучи WMNS JORDAN SOPHIA SLIDE
Nike Папучи WMNS JORDAN SOPHIA SLIDE
Nike Папучи WMNS JORDAN SOPHIA SLIDE
Nike Папучи WMNS JORDAN SOPHIA SLIDE
Nike Папучи WMNS JORDAN SOPHIA SLIDE
Nike Папучи WMNS JORDAN SOPHIA SLIDE
Nike Папучи WMNS JORDAN SOPHIA SLIDE
Nike Папучи WMNS JORDAN SOPHIA SLIDE
Nike

Nike Папучи WMNS JORDAN SOPHIA SLIDE

Код на производ: DO8863-011
5.190 MKD
5.190 MKD
5.190 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 36.5
  • 38
  • 39
  • 40.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Папучи
Пол За жени
Бренд Nike
Возраст За возрасни
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Kачкет AO8662-101
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.090 MKD
Големина
MISC
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Шорцеви DV8491-010
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.890 MKD
Големина
S
XS

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Папучи FQ1598-600
3.090 MKD
Големина
10
11
12
13
7
8
9