на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Папучи Adilette Essential
adidas Папучи Adilette Essential
adidas Папучи Adilette Essential
adidas Папучи Adilette Essential
adidas Папучи Adilette Essential
adidas Папучи Adilette Essential
adidas Папучи Adilette Essential
adidas Папучи Adilette Essential
adidas Папучи Adilette Essential
adidas Папучи Adilette Essential
adidas

adidas Папучи Adilette Essential

Код на производ: IF3575
Šifra proizvođača: LZD04
3.688 MKD
3.688 MKD
3.319 MKD
Заштеда: 369 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 35.5
 • 37
 • 38
 • 39
 • 40.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas Adilette Essential се женски lifestyle папучи во земјени тонови кои класичниот модел го подигнуваат на повисоко ниво. Влезете во сериозен стилски шик со овие adidas папучи. Оваа верзија на познатиот модел има пошироки пропорции за модерен изглед и совршено вклопување. Флексибилниот горен дел и дизајнот што се влече нуди врвна удобност, што ги прави идеални за секоја пригода. Од трчање до ручек со пријателите, секој пат можете да го искажете своето мислење. Спецификација:

 • Regular fit
 • Горниште од антилопа
 • Текстилна внатрешност
 • Синтетички ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Папучи
  Пол За жени
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Originals
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.239 MKD
  Заштеда 10%
  2.488 MKD
  Големина
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Маица IR9534
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.699 MKD
  Заштеда 10%
  1.888 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица IS3868
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.830 MKD
  Заштеда 20%
  2.288 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица IR5926
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.519 MKD
  Заштеда 10%
  1.688 MKD
  Големина
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.049 MKD
  Заштеда 10%
  3.388 MKD
  Големина
  M
  S
  XS

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Папучи FQ1597-600
  2.421 MKD
  Заштеда 10%
  2.690 MKD
  Големина
  4Y
  5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Папучи FD4116-001
  3.141 MKD
  Заштеда 10%
  3.490 MKD
  Големина
  10
  8
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Папучи DX4816-001
  3.141 MKD
  Заштеда 10%
  3.490 MKD
  Големина
  6
  7
  8
  9
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Папучи IF3680
  2.239 MKD
  Заштеда 10%
  2.488 MKD
  Големина
  10
  11
  7
  8
  9
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Папучи FQ1598-600
  2.781 MKD
  Заштеда 10%
  3.090 MKD
  Големина
  10
  11
  12
  7
  8
  9