на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Маица долги ракави G NSW AIR LS TOP MIXED MTRL
Nike Маица долги ракави G NSW AIR LS TOP MIXED MTRL
Nike Маица долги ракави G NSW AIR LS TOP MIXED MTRL
Nike Маица долги ракави G NSW AIR LS TOP MIXED MTRL
Nike Маица долги ракави G NSW AIR LS TOP MIXED MTRL
Nike Маица долги ракави G NSW AIR LS TOP MIXED MTRL
Nike

Nike Маица долги ракави G NSW AIR LS TOP MIXED MTRL

Код на производ: FD2966-010
2.790 MKD
2.790 MKD
2.790 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
  • L 12-13г.
  • XL 14-15г.
Количина: 1 КОМ
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Маица долги ракави
Пол За девојчиња
Возраст За тинејџери
Бренд Nike
Боја Црна
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Хеланки DV0350-652
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.990 MKD
Големина
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Тренерка CU8374-010
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.190 MKD
Големина
L
M
S
XL
XS