на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Маица M NSW PREM ESSNTL SUST TEE
Nike Маица M NSW PREM ESSNTL SUST TEE
Nike Маица M NSW PREM ESSNTL SUST TEE
Nike Маица M NSW PREM ESSNTL SUST TEE
Nike

Nike Маица M NSW PREM ESSNTL SUST TEE

Код на производ: DO7392-325
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Маица
Пол За мажи
Возраст За возрасни
Бренд Nike
Боја Зелена
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики DZ4504-300
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.712 MKD
Заштеда 20%
10.890 MKD
Големина
10
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 921948-100
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
12.190 MKD
Големина
10
10.5
8
8.5
9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики CI3705-001
Prosecna ocena:
glas
6
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
10.312 MKD
Заштеда 20%
12.890 MKD
Големина
8
8.5
9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики HF5754-221
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.752 MKD
Заштеда 20%
9.690 MKD
Големина
11
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FQ8183-100
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.790 MKD
Големина
10
10.5
11
12
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FN6837-012
Prosecna ocena:
glas
2
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.663 MKD
Заштеда 30%
8.090 MKD
Големина
12

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Маица IR8012
Цена 1.888 MKD
Големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица IA4808
Цена 1.388 MKD
Големина
2XL
L
M
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Маица FQ7995-010
Цена 2.390 MKD
Големина
2XL
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Маица FV3720-345
Цена 2.690 MKD
Големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Маица FQ7995-100
Цена 1.912 MKD
Заштеда 20%
2.390 MKD
Големина
2XL
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица FB7865-051
Цена 2.443 MKD
Заштеда 30%
3.490 MKD
Големина
L
S