на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Маица W NSW TEE ESSNTL LBR
Nike Маица W NSW TEE ESSNTL LBR
Nike Маица W NSW TEE ESSNTL LBR
Nike Маица W NSW TEE ESSNTL LBR
Nike Маица W NSW TEE ESSNTL LBR
Nike Маица W NSW TEE ESSNTL LBR
Nike

Nike Маица W NSW TEE ESSNTL LBR

Код на производ: FD4149-625
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Маица
Пол За жени
Возраст За возрасни
Бренд Nike
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Патики DM9922-105
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.834 MKD
Заштеда 40%
11.390 MKD
Големина
6
6.5
7
7.5
8
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DX0115-101
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.114 MKD
Заштеда 40%
10.190 MKD
Големина
7.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DJ6376-100
Prosecna ocena:
glas
3
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.033 MKD
Заштеда 30%
7.190 MKD
Големина
7
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Патики DQ5188-600
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.433 MKD
Заштеда 30%
9.190 MKD
Големина
6
6.5
7
7.5
8
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики DH1290-102
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.934 MKD
Заштеда 40%
9.890 MKD
Големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица HM5023-100
Цена 2.790 MKD
Големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица HM5023-010
Цена 2.790 MKD
Големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Маица FV4230-361
Цена 2.390 MKD
Големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица FZ0231-133
Цена 3.090 MKD
Големина
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица FD4149-386
Цена 2.990 MKD
Големина
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица FD4149-104
Цена 2.093 MKD
Заштеда 30%
2.990 MKD
Големина
M
S