на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Маица M NK SOLO SWSH SS HW TOP
Nike Маица M NK SOLO SWSH SS HW TOP
Nike Маица M NK SOLO SWSH SS HW TOP
Nike Маица M NK SOLO SWSH SS HW TOP
Nike Маица M NK SOLO SWSH SS HW TOP
Nike Маица M NK SOLO SWSH SS HW TOP
Nike Маица M NK SOLO SWSH SS HW TOP
Nike Маица M NK SOLO SWSH SS HW TOP
Nike

Nike Маица M NK SOLO SWSH SS HW TOP

Код на производ: FB7865-051
3.490 MKD
2.443 MKD
2.443 MKD
Заштеда: 1.047 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
  • L L
  • S S
Количина: 1 КОМ
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Маица
Пол За мажи
Возраст За возрасни
Бренд Nike
Боја Бела
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики CK2944-400
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.190 MKD
Големина
8.5
9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DQ2897-700
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
9.190 MKD
Големина
11
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики FD9082-107
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.152 MKD
Заштеда 20%
10.190 MKD
Големина
10
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики HF3630-400
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
9.490 MKD
Големина
10
10.5
11
11.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FV9346-100
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.032 MKD
Заштеда 20%
8.790 MKD
Големина
8.5

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Маица IR8012
Цена 1.888 MKD
Големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица IA4808
Цена 1.388 MKD
Големина
2XL
L
M
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Маица FQ7995-010
Цена 2.390 MKD
Големина
2XL
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Маица FV3720-345
Цена 2.690 MKD
Големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Маица FQ7995-100
Цена 1.912 MKD
Заштеда 20%
2.390 MKD
Големина
2XL
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Маица DO7392-247
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
Цена 1.614 MKD
Заштеда 40%
2.690 MKD
Големина
M